Dovoľte mi predstaviť sa
"Môj profesijný život sa odohráva pred rekvalifikačným kurzom a po ňom. Zmaturovala som na Piešťanskej Hotelke a vydala sa cestou cudzích jazykov. Vystriedala som pozície v rôznych firmách ako zamestnanec, no keďže nemčina mi išla takpovediac sama, urobila som si z nej štátnicu a začala sa venovať jazyku na prekladateľskej úrovni.

Syndróm vyhorenia sa u mňa prejavil, keď som mala 38 rokov. Bolo treba urobiť zmenu a výjsť zo svojej komfortnej zóny. Tak som to s vypätím všetkých síl jednoducho skúsila. Začala som navštevovať rekvalifikačný kurz, ktorý mi dal základy a umožnil nahliadnuť do profesie kaderníčky.

Verím, že tak, ako každá bunka v ľudskom tele má svoje miesto a svoj konkrétny význam na to, aby telo mohlo fungovať ako celok, tak aj každý človek má svoje konkrétne miesto vo Vesmíre. Ak sa nám podarí objaviť povolanie, pre ktoré sme boli povolaní, cítime to. Zastaví sa čas. Ja som nesmierne vďačná, že som si svoje miesto v živote našla. Keď sa venujem témam, ktoré súvisia s vlasmi, prestávam vnímať priestor a čas.

Úplne samostatnou kategóriou je trichológia. Táto mi sedí úplne najviac. Dáva mi zmysel, keď vysvetľujem klientkám a klientom, ako sa správne starať o vlasovú pokožku, ako táto funguje a že starostlivosť o ňu je minimálne tak dôležitá, ako starostlivosť o pleť. Buď ako prevencia, alebo pri riešení konkrétnych problémov, akými sú lupiny, mastné vlasy, nadmerné vypadávanie vlasov, seborea, psoriáza (lupienka), rôzne alopécie, pityriáza a iné.

Vždy sa teším na odborné školenia, kde sa nielen naučím nové veci, ale zoznámim sa i so zaujímavými ľuďmi. Účastním sa na nich nielen ako študent, ale už i ako prednášajúca.

Toto všetko by nikdy nebolo možné bez podpory mojej rodiny, blízkeho i vzdialeného okolia. Každá zákazníčka je pre mňa jedinečná a pristupujem k nej individuálne.

Za všetko, čo som sa doteraz naučila vďačím predovšetkým Vám, moje milé zákazničky - minulé, súčasné i budúce.

Patrí Vám preto moja veľká VĎAKA."