KapydermLekárske a technické oddelenie španielskej spoločnosti Kapyderm sídliacej v Malage je celosvetovo radené k popredným odborníkom v oblasti dermotrichológie už viac ako 20 rokov. Spoločnosť pomocou špecifických technológií vyrába vysoko účinné produkty na liečbu problémov pokožky (nielen jej vlasovej časti).


Súčasne sa však spoločnosť venuje vzdelávaniu odborníkov v tejto oblasti, ktorí si svojim nepretržitým štúdiom prehlbujú kvalifikované znalosti a stávajú sa tak profesionálmi - trichológmi.

Spôsob starostivosti je založený na profesionálnych produktoch s vysokým stupňom efektivity a terapeutickým účinkom, ktorý je pokožkou veľmi dobre tolerovaný. Toto bolo možné docieliť vďaka vysokému počtu prírodných zložiek, farmaceutických výpočtov a bio-výskumom v spolupráci s uznávanými medzinárodnými spoločnosťami.

Organická rašelina sa aplikuje pri komplexnom salónnom ošetrení. Detoxikuje, podporuje prekrvenie a okysličuje hlboké vrstvy pokožky, kutikuly a kortexu vlasu. Má exfoliačné, regeneračné, hydratačné a vyživujúce vlastnosti. Veľmi účinne pôsobí proti mykózam, hubám a je protizápalová.

Vďaka základnej hygiene, správnym technikám starostlivosti o vlasovú pokožku v domácom prostredí, vhodnému výberu produktov a v neposledom rade i vďaka salónnemu ošetreniu touto organickou rašelinou dokážeme pomôcť s nasledovnými problémami:
- extrémne vypadávanie vlasov
- seboroická dermatitída
- lupienka (psoriáza)
- ekzém na vlasovej časti pokožky
- nadmerné mastenie vlasovej pokožky
- príliš suchá (dehydrovaná) vlasová pokožka
- svrbenie vlasovej pokožky
- iné dlhodobé alebo opakujúce sa zápaly kože, predovšetkým na vlasovej časti

K portfóliu patria i nasledovné produkty, ktoré majú svoj význam pri použití v salóne alebo i doma na efektívne doplnenie starostlivosti:
- šampóny
- emulzie
- krémy
- toniká
- oleje
- ampule

Okrem hore uvedených produktov používam pri svojej práci i Kapyderm farby na vlasy Klasscolor, ktoré majú schopnosť 100% krytia bielych či šedých vlasov s veľmi prirodzenými farbenými výsledkami. Vlasom dodávajú hĺbkovú regeneráciu, extra lesk a dlhotrvajúcu farebnosť. Vďaka rozmanitej škále odtieňov umožňujú farbenie nekonečných možností.

Zosvetľovací melírovací prášok rešpektuje štruktúru vlasu a je obohatený o protektívne zložky, čo má za účinok, že vlasy pri odfarbovaní neničí, ale naopak ich vyživuje.

Viac na www.kapyderm.sk