OlaplexV 2014 si v Santa Barbare v Californii sadli k stolu dvaja vedci a vymysleli formulku, vďaka ktorej môžu mať všetky ženy na svete úžasné, lesklé a zdravé vlasy!


Patentovaná inovatívna látka, jediná svojho druhu na svete, ktorú obsahujú produkty vlasovej kozmetiky Olaplex, je založená na jedinečnej aktívnej zložke posilňujúcej väzby vo vlasovom vlákne a obnovujúcej či znovunadväzujúcej v ňom poškodené dissulfidové mostíky. Tieto mostíky sa môžu poškodiť napríklad pri neprimeraných chemických zákrokoch, nesprávnou mechanickou starostlivosťou, napr. vlasovom stylingu alebo aj príliš dlhým vystavovaním UV žiareniu.

Jedinečné profesionálne vlasové salónne ošetrenie pomocou produktov Olaplex No. 1 a No. 2, ktoré neobsahujú silikóny, sulfáty, parabény, ftaláty, formaldehyd, lepok ani oleje, tvorí systém kompletnej ošetrujúcej kúry. Táto kúra môže byť aplikována samostatne alebo pridaná do ďalších salónnych ošetrení, ako je napríklad zosvetľovanie vlasov, balayage alebo farbenie, kde funguje ako preventívna ochrana pred poškodením.